2000 Yılında Ak Sigorta A.Ş. ile meslek hayatına başlayan Yılmaz Sigorta, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sigorta sektöründeki profesyonel ve ilkeli çalışma anlayışıyla güvenilen ve çözüm üreten acente misyonunu üstlenmiştir. 
 

2009 yılında Güneş Sigorta, 2012 yılında Aig ve Liberty Sigorta, 2014 yılında Axa Sigorta / Axa Emeklilik ve Sompo Japan Sigorta şirketlerinin yetkili acenteliğini de alarak, her geçen gün yükselen değer olmaya hazır olduğunu göstermiştir. Deneyimli kadro ve mesleki bilgisi ile çalışmalarına devam eden firmamızın temel ilkesi her zaman güven ve samimiyet üzerine kurulmuştur. Amacımız, firmamızı farklı sigorta ihtiyacı olan herkesin tercih edeceği acente markası haline getirmektir.

 

Yılmaz sigorta, önümüzdeki yıllara dair stratejik planlarında verimlilik, uzmanlaşma ve büyüme dengesine odaklanarak sigorta acenteliği sektöründe rekabette fark yaratmayı amaçlamaktadır. Bu anlamda, çalışan memnuniyeti ve bağlılığını arttırma yönünde adımlar atarken, firma içinde eğitimlerle uzmanlığı, risk değerlendirme yetkinliğini ve verimliliği arttırmayı amaçlıyoruz.

 

Her zaman, müşteri memnuniyetini gözeterek standart sigortacılık hizmetlerinin ve anlayışının ötesinde bir hizmet sunacağız. Daha güzel günler için daha çalışkan personelimiz, daha sorumlu kurumsal kimliğimiz, daha değerli acente ve müşteri yapımızla, lider firmalarla çalışarak önümüzdeki basamakları adımlamaya devam ediyoruz.